Yükleniyor...

Günümüzde yeni yaşam alanları daha sade ve daha minimal olarak tasarlanmakta ve mimari olarak da rustik bir atmosfer kazandırmaktadır.  Gerek duvar gerekse zeminler artık doğal beton görünümlü malzemeler yardımıyla farklı dokuda doğal ferah ve farklı konseptler oluşturulabilmektedir. Firmamız yaklaşık 10 yılı aşkın dekoratif zemin uygulamaları alanındaki tecrübesiyle brüt beton görünümlü zeminler uygulamaktadır.  Pandomo zemin, mikro beton, loft beton zemin ,brüt beton zemin, dekoratif beton zemin, brüt beton duvar, parlak beton, mat beton, beton parlatma, gri beton, self leveling beton, mikrocement, ardex , granito diamond ve beton age  gibi farklı isimler ve  farklı firmaların bir çok ürünlerini kullanmakta olup tüm Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.

Brüt beton görünümlü zeminler, tix ya da self levelling olarak uygulanmakta projenin içeriğine, zemin durumuna ve ortam atmosferine göre ürün seçimi yapılmaktadır. Brüt beton yani mikto beton zeminler yerden ısıtmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Düzgün atılmayan zeminlerde güçlendirme yapılarak uygulanması gereken mikro beton zeminler günümüz trend uygulamalarından olan dekoratif epoksi kaplamalardan sonra gelmektedir. Hatta dekoratif brüt beton uygulamaları çok daha fazla tercih edilmektedir diyebiliriz. 

Mikro beton veya Mikrocement daha öncesinde döşenmiş karo, fayans, granit gibi sert yüzeylerde  zemin hazırlığından sonra uygulanabilmektedir. Zeminde parke varsa, parkenin kaldırılması ve zemin hazırlığından sonra mikrobeton uygulanması gerekmektedir. Böylece derzsiz, eksiz, tek parça su sıvı geçirimsiz doğal görünümlü bir mikro beton zemin elde edilir. 

Esnek zeminler ve katlarda veya ahşap üzerine uygulanabilen esnek brüt beton görünümlü mikrobetonlar da vardır. Gerek duvar, merdiven ve zeminlerin bitiş noktaları tek bir malzeme ile geçişler verilerek bütünlük oluşturulabilir ve görsel açıdan güzel bir mimari izlenim oluşturulabilmektedir. 

Mikro beton uygulamaları yani brüt beton görünümlü zemin talepleriniz de ve bunun yanında farklı dekoratif zemin uygulamaları için bizimle iletişime geçip daha çok bilgi alabilirsiniz.