Yükleniyor...

Epoksi Kaplama, bilindiği üzere son yıllarda yaygın kullanılan bir kaplama alternatifidir. Diğer kaplama türlerine göre sıklıkla epoksi kaplama tercih edilir. İzmir epoksi kaplama firması olarak bizler , profesyonel ekipmanlar ile kaplamalardan bazıları olan epoksi kaplama, epoksi boya, epoksi duvar uygulamaları gibi kaplama türlerinin, alanında konusunda deneyimli personeller tarafından yapılması gereken uygulamalar olduğunu belirtmek durumundayız.  Epoksi kaplama firması olarak hizmet vermekte olan firmamız aynı zamanda da çevre illerde ve tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Epoksi kaplama türü,yapılacak alanın ihtiyacına göre belirlenmelidir. 

Bir çok çeşidi olan epoksi kaplamalar her yere aynı türde uygulanmaz. Anti statik epoksi kaplama, laminasyonlu epoksi kaplama, epoksi boya, self levelling epoksi kaplama, tekstüre epoksi kaplama gibi bir çok farklı türde epoksi kaplama türü olduğundan, hastanelerde, otoparklarda,endüstriyel tesislerde, mekanik ve kimyasal dayanım istenen zeminlerde öncelikle hangi epoksi kaplamanın yapılacağı zemin keşfinden ve epoksi kaplama yapılacak alanın ne amaçla kullanılacağı belirlendikten sonra karar verilmesi gerekmektedir. 

Epoksi kaplamalar içerisinde bir de dekoratif epoksi kaplamalar bulunmaktadır. Şeffaf epoksi kaplama, brüt beton görünümlü alanlarda istenen en yaygın epoksi kaplama türüdür. Ofis zeminleri , kafe zeminleri, mobilya mağazaları kısacası ürünlerinizin ön planda olacağı görsel sunum istenen alanlarda şeffaf epoksi kaplama , metalik epoksi kaplama veya dekoratif renkli epoksi kaplama türleri bulunmaktadır.