Yükleniyor...

Anti Slip- Kaymaz Mermer Zemin, Kaymaz Fayans Zemin Uygulamaları;

Kaygan zeminler üretim alanları, banyo ,hamam gibi zeminlerde döşenmiş olan parlak yüzeyler ve mermer fayans,granit gibi sert yüzey kaplamalarının ıslanması sonucu oluşur. Bazen ise ıslaklık olmasa dahi bu kaplamalar çok kaygan olabilir. Bu kaygan yüzeylerde oluşan düşmeler ciddi ortopedik sorıunlara ve hatta daha ciddi sorunlara yol açmaktadır. Bu tarz alanlarda anti slip uygulamaları yani kaymaz yüzey kimyasalları ile sorunu çözmekteyiz. Uygulama profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapılarak yüzeyde tam kaymazlık elde edilir. 

Kaymaz zemin özellikleri arasında en önemlisi zemin ıslak veya nemli olmasına rağmen çıplak ayak yada ayakkabı ile kaymazlığı gayet net hissedebilirsiniz. 

Ürün grubu zemindeki kaplama türüne göre değişmektedir. Mermer fayans granit gibi farklı yüzeylerde parlaklık ve sertlik derecesine göre kaymaz zemin uygulaması da değişebilmektedir.

Antislip Stone Doğal Taşlar için Kaymaz Zemin uygulaması Seramik, Granit, Mermer, Doğal Taş, Beton, Fayans, Yer Karoları gibi tüm doğal veya sırlı yüzeyli kaplamalarda dahil olmak üzere mineral yapılı yüzeylere uygulanabilen akışkan sıvı ı bir üründür..

Nano Anti Slip Doğada İşlem Görmüş Yüzey Kaplamaları için ise Cam, Fiberglas, Metal, Ahşap, Seramik, Granit, Mermer, Fayans, Yer Karoları, Epoksi, PVC, Linolyum gibi yüzeylere uygulanabilen kaydırmazlık ürünüdür.

Anti Silip Kaymaz Ürünler aynı zamanda Lamine Parke, Vinil, PVC, Linolyum ve Ahşap yüzeylere uygulanabilen kaydırmazlık ve çizilmezlik ürünüdür.

Uygulama sonrası antibakteriyel özelliğini korur ve bakteri oluşumuna izin vermez.

Uygulama sonrası tarafınıza düzenlenmiş garanti belgesi ve uygulama sertifikası verilmektedir.