Yükleniyor...

Yapılarda kullanılan duvar boyaları ve dekoratif sıvalarının geçirdiği dönüşüm ve değişim artık mekanlarınızda yeni tasarımlar oluşturuyor. Yüksek teknolojinin imkanlarıyla geliştirilen bu ürünler klasik ve geleneksel boya uygulamalarına yeni bir anlayış ve ivme kazandırmıştır.

Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı ürünlerimizle çevre ve insan sağlığına duyarlılığı ilke edinirken, pek çok doğal mineralin yanı sıra cam ve doğal taş tozlarını da kullanarak, göz alıcı efektleri duvarlarınıza işleyeceğiniz ürünlerimizle hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanızı hedef edindik.

İç cephe boyalarında metalik bitişler için altın, gümüş ve sedef yansımalı dekoratif iç cephe duvar boyaları, ıslak hacimlerde uzun ömürlü ve su yalıtım desteği sağlayan zamansız görünümlü dekoratif sıvalar, günümüzün trendlerine efekt katkısı sunan doğaltaş, traverten ve brüt beton görünümlü sıvalar, sedef efektlerinin sayesinde ışığa göre derinlik ve hacim kazanan görüntüsüyle mineral bazlı duvar boyaları ve farklı efekt ile doku özelliklerini bulabileceğiniz özel tasarım ürün grupları için bize ulaşabilirsiniz.